Ankieta na temat zakażeń wirusem HCV

Ankieta w zakresie zbadania stanu wiedzy mieszkańców powiatu kartuskiego na temat zakażeń wirusem HCV

Szanowni Państwo,
poniższa ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną wykorzystane przez Samorząd Powiatu Kartuskiego w celu podsumowania działań edukacyjnych przeprowadzonych w ramach „Programu profilaktyki zakażeń HCV dla mieszkańców powiatu kartuskiego na lata 2020-2022”. Dziękujemy za wypełnienie ankiety i poświęcony czas.

1. Jaką chorobę wywołuje wirus HCV?:
2. Który z organów „atakuje” wirus HCV?:
3. W jaki sposób może dojść do zakażenia wirusem HCV? :
4. W jakich sytuacjach można się zakazić HCV? :
5. W jaki sposób można się zbadać czy jest się zakażonym wirusem HCV? :