Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2020

zadanie inwestycyjne

w ramach Programu Sportowa Polska

Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2020

"Budowa sali gimnastycznej przy Powiatowym Zespole Szkół w Przodkowie"

Opis zadania:

W wyniku realizacji zadania powstała hala sportowa wraz z zapleczem i trybunami o powierzchni całkowitej ok. 1768 m2, w tym ok. 1439 mto powierzchnia użytkowa. Kubatura budynku wynosi ok. 13502 m3. Hala sportowa połączona jest z istniejącym Powiatowym Zespołem Szkół. Wysokość obiektu to prawie 15 metrów zaś powierzchnia zabudowy to ok. 1174 m2.  Wewnątrz budynku dostępna jest hala sportowa o powierzchni ok. 677 m2. Ponadto na parterze budynku znajduje się salka fitness o powierzchni ok. 82 m2, a na pierwszym piętrze zlokalizowano wielofunkcyjną salę o powierzchni ok 141 m2. W budynku znajdują się łazienki, szatnie, natryski i inne pomieszczenia. Dodatkowo obiekt został wyposażony we wszelkie niezbędne instalacje i systemy.

Zakres rzeczowy zadania stanowi funkcjonalną całość, która przeznaczona jest na cele sportowe.